Děti jsou pro nás tak důležité, že někdy trochu zapomeneme na sebe. Jedeme na plný plyn a najednou zjistíme, že nám nějak dochází palivo. Při tomto setkání zaměříme pozornost na vás jako rodiče a budeme hledat cesty, jak se postarat o sebe a mít tak větší emoční i fyzickou kapacitu pro život s dětmi.

Srdečně zveme všechny přetížené a ustarané rodiče, kteří mají málo kontaktu s lidmi mimo rodinu na 4. rodičovské setkání na téma Péče o sebe!

Potkáme se 27.10. v 17h. Setkání bude trvat zhruba hodinku a provádět jím bude satirovská terapeutka Iveta Olšáková. Tentokrát premiérově v online prostoru, kterého se ale nemusíte bát. Nebudeme lítat v žádném vzduchoprázdnu. Sedět budete doma, v prostředí, které máte rádi a kde se cítíte dobře. A komunikovat z těchto vzdálených míst nám prostě umožní internet. Na to jej máme, využijme jej.

Chcete to zkusit? Chcete se připojit k setkání? Udělat si chvilku pro sebe?

Online rodičovské fórum se bude konat přes google meet, což je veřejně dostupná služba. Abychom Vás mohli vidět a slyšet, ujistěte se, že Vám funguje kamera a mikrofon. Abyste ze setkání mohli mít co největší užitek, zkuste si najít místo, kde nebudete rušeni a zároveň budete mít dobré připojení.

Nakonec: pošlete nám svůj email na info@4usi.cz a my Vám pošleme přístup k setkání. Budeme tento akt považovat za závazné přihlášení. Tento email nebudeme bez Vašeho souhlasu používat k žádným dalším aktivitám. V případě pořádání dalších online setkání, budeme znovu žádat o emailovou adresu, abychom se tak vyhnuli náhodným hostům a taky Vás zkrátka neobtěžovali s akcemi, o které nemáte zájem.

V emailu, který od nás obdržíte, si jen kliknete na pozvánku a budete automaticky připojeni. Na začátku setkání se určitě domluvíme na pravidlech, vychytáme mouchy atd. Kromě lektorky Vám bude k ruce technická podpora (Kája:-).

Tato akce se, tak jako předchozí fóra, koná v rámci projektu Inspirace v odlišnosti. Abychom dostáli požadavkům projektu, budeme muset zhotovit jeden printscreen obrazovky v době konání online setkání, což nám nahradí dosavadní prezenční listiny. Pokud se k setkání připojíte, budeme to považovat za souhlas s pořízením tohoto printscreenu.

Pokud máte k setkání jakékoli otázky, neváhejte se zeptat. Jsme tu od toho, abychom Vám odpověděli na to, co potřebujete (info@4usi.cz/774 230 381).

Těšíme se na setkání s Vámi! Iveta a Karolina