Letní výcvikové setkání Mediace pro život

Ve dnech 22.-25.8.2024 se uskuteční doplňující a prohlubující výcvikové setkání pro absolventy Mediace pro život, jehož cílem je vytvořit výživné prostředí, které nás posílí v praxi nenásilné komunikace a mediace v každodennosti.
Na tomto setkání budeme dále pokračovat v rozvíjení dovedností a praxe z výcviku Mediace pro život. Je to také příležitost pro minulé absolventy, aby si osvěžili získané kompetence ve zvládání konfliktů, posílili odolnost ve vztazích a napojili se na své zdroje. 
 
Budeme opět prohlubovat vědomí potřeb, společně cítit, sdílet a trénovat.
Náplní budou jednak procesy, které již známe, které uplatníme i na základě potřeb skupiny, která se setká. Navíc si ukážeme procesy, které pocházejí z dílny Roberta Gonzalese, již zesnulého trenéra nenásilné komunikace, který svůj přístup nazýval „živoucí soucit“, living compassion. Součástí setkání bude i posilování naší odolnosti a cvičení na regulaci nervového systému.

 

 

Kdo se může setkání zúčastnit

Letní výcvikové setkání je určeno všem absolventům Mediace pro život. Kromě osvěžování procesů jde též o možnost potkat se, zazdrojovat, podpořit. Důležitá je zájem a chuť se znovu ponořit do společně nádoby tvoření a objevování.

Kdy a kde setkání proběhne

Setkání proběhne v klasickém formátu čtvrtek – neděle v termínu 22.-25. srpna 2024. Místo je zatím v diskuzi. Buď se setkáme ve Valašském Meziříčí na nejspíše obvyklém místě, anebo bude setkání pobytové. Na tom ještě pracujeme a za případné tipy budeme rádi.

 

Účastnický poplatek

Cena setkání v tuto chvíli zahrnuje organizační a lektorské náklady. V případě pobytu by k nim přibyla cena za ubytování. V rámci přihlášky si můžete vybrat, která cena je pro Vás v tuto chvíli přijatelná. 

 

Sdílet

Související články

Online empatická skupina

V rámci projektu „Jsme v tom spolu / Podpora vztahů a komunikace v
rodinách“ (podpořen v rámci programu MPSV Rodina) otevíráme podzimně zimní online empatickou skupinu vedenou Ivanou Horákovou.

Číst více