Poradenství pro rodiny

V rámci projektu „Jsme v tom spolu / Podpora vztahů a komunikace v rodinách“ můžeme letos v rámci aktivity poradenství pro rodinu podpořit formou individuálních, párových nebo mediačních setkání celkem 28 osob.

V jakých případech se na nás můžete obrátit? Možná už nějakou dobu zvažujete zajít s partnerkou/partnerem na párovou terapii, ale buď vám stály v cestě peníze, nebo strach. Pokud by vám to pomohlo, v rámci projektu můžete čerpat 3 sezení za cenu 750 Kč. Pokud by vám to pomohlo, pracovat s vámi může terapeutický tandem (muž a žena).

Anebo se už nějakou dobu necítíte ve vztahu dobře, ale druhá polovička není v tuto chvíli připravená pozvat do vašeho intimního prostoru cizí prvek (terapeuta). Můžete přijít sami. I v tomto případě můžete čerpat 3 setkání s terapeutem za sníženou cenu 500Kč.

Součástí nabídky projektu je též realizace mediace. Takto mohou 3 setkání s mediátorem proběhnout za cenu 750Kč/setkání. Mediace je specifický proces, který se využívá v době konfliktu, potřeby nalezení nějaké dohody, domluvení se na něčem, co je pro strany důležité.

 

Kde setkání probíhají

Setkání mohou probíhat online formou nebo prezenčně. Osobně se s terapeuty můžete setkat ve Valašském Meziříčí.

 

 

Jaká je délka setkání

Jedno sezení trvá 1,5 hodiny.

Kdo s vámi bude pracovat

V terapeutickém tandemu se můžete setkat s Ivetou Olšákovou, Karolinou Pincosy a Jakubem Olšákem. Online formou s vámi může pracovat Ivana Horáková. Více informací o jednotlivých pracovnících najdete na tomto odkazu.

 

 

Jak nás kontaktovat

Tato nabídka je platná do konce roku 2024. Pokud máte zájem jít s námi do spolupráce, můžete nás kontaktovat přímo z webového formuláře, napsat nám na info@4usi.cz nebo zavolat na +420 774 230 381.

 

Těšíme se na spolupráci!

Sdílet

Související články

Online empatická skupina

V rámci projektu „Jsme v tom spolu / Podpora vztahů a komunikace v
rodinách“ (podpořen v rámci programu MPSV Rodina) otevíráme podzimně zimní online empatickou skupinu vedenou Ivanou Horákovou.

Číst více