Staňte se tou změnou, kterou chcete vidět ve světě. (M.Gándhí)

MEDIACE PRO ŽIVOT

Intenzivní kurz nenásilné komunikace. Řešení konfliktů bez poražených.

116-ti hodinový výcvik pro motivované jednotlivce, páry, rodiče, učitele, manažery, sociální pracovníky, mediátory, ve kterém se naučíte zůstat klidní v konfliktní situaci, odstraňovat bariéry v komunikaci, podporovat napojení a porozumění mezi lidmi, vytvářet prostor pro dohodu, spolupráci, respekt a autenticitu, která nezraňuje.

Místo konání Valašské Meziříčí.

Akreditace MŠMT.

Mediace pro život je intenzivní 116-ti hodinový výcvik, ve kterém získáte, popř. prohloubíte zručnosti nenásilné komunikace pro zvládání konfliktů v běžném i profesním životě, vnitřním i vnějším konfliktu, v roli mediátora (formálního i neformálního) i účastníka konfliktu. Výcvik vychází z modelu Nenásilné komunikace Marshalla Rosenberga, mediačního tréninku Choosing Peace Immersion Training Program amerických autorů Ike Lasatera a John Kinyona a svébytného přístupu lektorky – certifikované trenérky nenásilné komunikace Mgr. Ivany Horákové (www.nenasilna-komunikace.cz). Těšit se také můžeme na Martina Kujana, trenéra nenásilné komunikace v procesu certifikace, facilitátora (Art of Hosting, Unity in Duality) a registrovaného mediátora.

Výcvik se skládá z 5-ti výcvikových setkání a práce triád a dyád během jednotlivých setkání. Další informace najdete v přiloženém dokumentu s názvem „informace“.

V současné době výcvik z personálních důvodů neprobíhá. Termín konání výcviku bude vyhlášen v dostatečném předstihu. Děkujeme za pochopení!