VZDĚLÁVÁNÍ, KTERÉ VÁS ZMĚNÍ

MEDIACE PRO ŽIVOT

Intenzivní kurz nenásilné komunikace v oblasti řešení konfliktů. Akreditace MŠMT.

Staňte se tou změnou, kterou chcete kolem sebe vidět! Mediace pro život je výcvik v nenásilném řešení konfliktů. V roce 2020 se výcvik koná znovu (již po třetí) ve Valašském Meziříčí a je otevřen všem zájemcům o trénink ve vedení mediace postavené na principech nenásilné komunikace ve formálním i neformálním prostředí. Výcvik vede Mgr. Ivana Horáková, certifikovaná lektorka nenásilné komunikace.

Naučíte se 9 mediátorských dovedností (podle výukového modelu Mediate Your Life), které napomohou stranám v konfliktu se lépe slyšet a znovupropojit. Budete mít prostor trénovat svou schopnost empatie, sebevyjádření, sebenapojení. Po absolvování výcviku budete vybaveni dovednostmi konflikty navigovat směrem k většímu propojení a porozumění, ale také získáte větší klid a uvolnění konflikty zvládat.

Výcvik je strukturovaný tak, aby jednotlivá setkání na sebe navazovala. Velkou část výcviku tvoří nácvik a sebezkušenost. Užít si budete moct praxi dyád, triád, sdílení ve skupině. Ivana Horáková také hojně jednotlivé dovednosti demonstruje.

Výcvik se skládá ze 100 hodin rezidenční práce (4 setkání po 25 vyučovacích hodinách) a 16ti hodinách praxe v dyádách a cvičných triádách (po skypu, osobně, apod.). Pro obdržení certifikátu je nutné absolvovat plný počet hodin.

Termíny setkání v roce 2020 jsou:

7. – 10. května

4. – 7. června

29. října – 1. listopadu

26. – 29. listopadu

Výcvik je akreditovaný MŠMT.

V případě zájmu vyplňte a pošlete přihlášku/ZDE

Výcvik se budete konat v případě přihlášení dostatečného počtu zájemců.

Cena výcviku v roce 2020 je 24.500 Kč; pro rodiče na RD, studenty a absolventy předešlých výcviků je cena 20.500 Kč. V ceně je zahrnuto lektorné, pracovní materiály a drobné občerstvení. Účastníci si sami zajišťují ubytování. Počítat s vámi budeme na 100% po uhrazení poplatku.

Také si vyhrazujeme právo výcvik zrušit nebo posunout termín konání – o všech případných změnách budou přihlášení včas informováni.