Workshopy Emotion Aid*

Dnešní doba klade velké nároky na naši odolnost a schopnost zvládat stres. Stres, který naše tělo neodbourá má navíc tendenci se navyšovat a dlouhodobě nám může podlomit zdraví a narušit psychiku.
V rámci podpořeného projektu „Jsme v tom spolu / Podpora vztahů a komunikace v rodinách“ vás zveme na úvodní webinář věnovaný metodě a možnostem využití EmotionAid. Během webináře vás seznámíme se základními principy této účinné metody pro odbourávání stresu pomocí 5-krokového protokolu.
 
 

Co se dozvíte

Získáte informace o tom, jak na stres reaguje náš nervový systém a jak můžeme posílit svou odolnost pomocí uzemnění, propojení částí mozku a vnímání tělesných vjemů. Součástí webináře budou praktická cvičení a ukázka použití protokolu. Více o metodě se dozvíte na stránkách www.emotionaid.cz a www.emotionaid.com.

Komu je webinář určen

Protokol EmotionAid můžete používat v situacích, kdy pocítíte nadměrný stres, napětí, otravné myšlenky, když vás čeká důležitá událost nebo jste součástí konfliktu. tento webinář nabízí možnosti, jak se pro takové situace více zpřítomnit a zazdrojovat. Webinář je určen všem, kteří se tuto metodu chtějí naučit.

Kdo je lektorkou webináře

 

Webinář povede Ivana Horáková, certifikovaná lektorka Nenásilné komunikace, praktikantka Somatic Experiencing®, a facilitátorka metody EmotionAid. Ivana tuto metodu zahrnuje do skupinových i individuálních procesů a je citlivou průvodkyní touto metodou.

 

 

KDE  a kdy webinář proběhne

 

Webinář proběhne na platformě ZOOM ve dnech 14.6.  9:30 – 12:30 hod a 25.6. 14-17 hod. V přihlášení uveďte, na který termín se přihlašujete. Děkujeme.

 

 

JAK SE MŮŽETE PŘIHLÁSIT

 

Po odeslání přihlášky a uhrazení účastnického poplatku odesíláme přístupový link. Cena webináře je 750Kč.

 

 

Sdílet

Související články

Online empatická skupina

V rámci projektu „Jsme v tom spolu / Podpora vztahů a komunikace v
rodinách“ (podpořen v rámci programu MPSV Rodina) otevíráme podzimně zimní online empatickou skupinu vedenou Ivanou Horákovou.

Číst více

Poradenství pro rodiny

V rámci projektu „Jsme v tom spolu / Podpora vztahů a komunikace v
rodinách“ můžeme letos v rámci aktivity poradenství pro rodinu podpořit formou individuálních, párových nebo mediačních setkání celkem 28 osob.

Read More