Terapie

Každý v životě někdy cítíme nespokojenost, hledáme způsob, jak se posunout. Jak zlepšit svou komunikaci s druhými, uzdravit vztahy s nimi. Máme těžké období, něčeho se bojíme, zažíváme ve svém životě nějakou změnu. Potřebujeme sdílet své těžkosti, mít někoho, kdo naslouchá a nesoudí, přináší jiný pohled na věc. Ráda budu tím člověkem, který vás na vaší cestě doprovodí. Nabízím bezpečný prostor bez hodnocení, v němž můžeme společně hledat odpovědi na vaše otázky, pátrat po vašich zdrojích, které vám pomohou posunout se dál a které možná sami nevidíte. Ať už potřebujete řešit své vlastní prožívání, těžké období, překážky na vaší cestě, vztah s partnerem, s rodinou, se svými dětmi nebo sami k sobě.

Společně se můžeme podívat na to, co prožíváte, jaké jsou vaše vztahy, jak komunikujete s druhými, co mohlo být těžkého, zraňujícího v minulosti a jak vás to nyní ovlivňuje, i hledat nové možnosti do budoucna, odhalovat zdroje, které vám pomohou se v životě posunout a přebírat zodpovědnost za sebe a svá rozhodnutí.

Co vám můžeme nabídnout

Individuální konzultace, terapii zaměřenou na řešení osobních těžkostí

Prostor pro sdílení toho, co aktuálně prožíváte, nebo co vás ovlivňuje z minulosti

Možnost podívat se na vztahy s rodinou a blízkými osobami z jiného pohledu

Práce na vzájemné komunikaci (v rámci rodiny, párová terapie)

Práce na osobní zakázce

Odhalování zdrojů, nových možností

Kdo vás bude terapií provázet

Mgr. Iveta Olšáková

Terapeutka a lektorka

Iveta se věnuje individuální a párové terapii. Absolvovala psychoterapeutický
výcvik v Transformační systemické terapii podle V. Satirové, výcviky v mediaci, krizové intervenci, v terapii hrou (velmi účinnou metodou pro práci s dětmi i s dospělými) a řadu dalších kurzů. “Každý někdy cítíme nespokojenost, hledáme způsob, jak se posunout. Jak zlepšit svou komunikaci s druhými, uzdravit vztahy s nimi. Máme těžké období, něčeho se bojíme, zažíváme ve svém životě nějakou změnu. Potřebujeme sdílet své těžkosti, mít někoho, kdo naslouchá a nesoudí, přináší jiný pohled na věc.”

Iveta ráda bude tím člověkem, který vás na vaší cestě doprovodí. Nabízí bezpečný prostor bez hodnocení, v němž můžete společně hledat odpovědi na vaše otázky, pátrat po vašich zdrojích, které vám pomohou posunout se dál a které možná sami nevidíte. Ať už potřebujete řešit své vlastní prožívání, těžké období, překážky na vaší cestě, vztah s partnerem, s rodinou, se svými dětmi nebo sami k sobě. 

Ceny

Individuální terapie

CZK 600/50 minut
Terapie probíháve Valašském Meziříčí v prostorách neziskové organizace Agarta, z. s. nebo online formou.

Párová terapie

CZK700/50 minut
S úhradou terapeutického sezení prosím počítejte i v případě Vaší neomluvené nepřítomnosti.

Rodinná terapie

CZK850/hod
Pokud budete s terapií spokojeni, neváhejte nám prosím napsat Vaši zpětnou vazbu. Děkujeme!

Přijít můžete jako jednotlivci, pár nebo i více členů rodiny. Záleží na vašich potřebách a vzájemné domluvě. Pokud si chcete domluvit schůzku nebo se na cokoliv zeptat, zavolejte nebo napište.

Máte zájem o terapii? Kontaktujte nás!