Teploměr – jak udržet dobré klima v rodině

Akce se koná v pondělí 7. 12. 2020 od 17 do 18:30.
Fórem bude provázet mediátorka Karolina Pincosy
.

Když si rodina sedne kolem stolu, je to skvělá příležitost otevřít různá témata, zpracovat těžší i krásné zážitky, pobavit se o budoucnosti. Teploměr je ověřený nástroj nejen pro rodinnou diskuzi, který ji přinese strukturu a pozitivní směr.

Chcete se naučit Teploměr používat?

Online rodičovské fórum se bude konat přes google meet, což je veřejně dostupná služba. Abychom Vás mohli vidět a slyšet, ujistěte se, že Vám funguje kamera a mikrofon. Abyste ze setkání mohli mít co největší užitek, zkuste si najít místo, kde nebudete rušeni a zároveň budete mít dobré připojení.

Nakonec: pošlete nám svůj email na info@4usi.cz a my Vám pošleme přístup k setkání. Budeme tento akt považovat za závazné přihlášení. Tento email nebudeme bez Vašeho souhlasu používat k žádným dalším aktivitám. V případě pořádání dalších online setkání, budeme znovu žádat o emailovou adresu, abychom se tak vyhnuli náhodným hostům a taky Vás zkrátka neobtěžovali s akcemi, o které nemáte zájem.

V emailu, který od nás obdržíte, si jen kliknete na pozvánku a budete automaticky připojeni. Na začátku setkání se určitě domluvíme na pravidlech, vychytáme mouchy atd. Těšíme se na setkání!