Umíte dobře pečovat o své tělo? Výborně! A co vaše emoce, vztahy, spiritualita? Právě proto, že se nacházíme uprostřed zimy, uprostřed pandemie spojené s mnoha omezeními našich běžných způsobů, jak pečovat o své Já a všechny jeho dimenze, je na čase podívat se na to, co potřebujeme. Všechny, kteří mají chuť vytvořit si aktuální Menu pro sebevýživu, zveme na čtvrteční online skupinu.

Virginie Satirová pracovala s mnoha lidmi po celém světě. Díky její schopnosti pozorovat klienty, napojovat se s nimi na rovině lidskosti a následně systematizovat svou práci, víme, že pro růst, uzdravení nebo změnu potřebujeme zdroje. Zdroje nám také pomáhají spojovat se s ostatními, překonávat překážky a učit se nové věci. Myslím, že současná doba v kombinaci s čímkoli osobním, co probíhá v životě každého z nás, vyžaduje soustředění se na podporu a výživu, obnovení sil, aktualizaci toho, co pro sebe děláme.

Pokud tedy máte pocit, že je čas udělat si menší inventuru toho, jak se jednotlivé dimenze vašeho Já mají a promyslet si možná zlepšení, nechat se inspirovat ostatními a užít si čas pro sebe, připojte se k naší online skupině, která proběhne tento čtvrtek (28. ledna) od 17-19 hodin. Pro obdržení kódu k meestnosti navštivte náš web a odešlete jednoduchou přihlášku.

Podpůrná online skupina probíhá každý poslední čtvrtek v měsíci. Skupiny se můžete účastnit pravidelně, nebo podle chuti. Každé setkání má své téma, které nám poskytuje určité zaměření, a v tomto roce se chceme hodně soustředit na podporu našeho zdravého Já. Přidejte se:-)