Jak porozumět lépe sobě i svým dětem

Další rodičovské setkání pro rodiče nejen dětí se specifickými vzdělávacími potřebami v Jablůnce, vzdělávacím a rodinném centru 4UŠI, bude příležitostí pro ty, kteří mají chuť změnit své zaběhané reakce, mají potřebu líp porozumšt sobě, svým dětem, možná partnerovi…

Ledovec je terapeutický nástroj, ale také docela přesná metafora lidského prožívání. Jejím autorem je zakladatelka rodinné terapie Virginie Satirová. Iveta Olšáková je terapeutka v přístupu Virginie Satirové a s tímto nástrojem nás bude seznamovat a taky provázet. O zážitek bude postaráno!

Používání ledovce pro lepší porozumění sebe a druhých je jako používání mapy, která nás může vést na lepší místa – k uspokojivějšímu a více naplňujícímu kontaktu se sebou a s druhými, více vědomému chování.

Přijďte a nechte se inspirovat! Přijďte si s námi dát kávu, čaj, popovídat si o tom, jak se máte:-) Děti vítány, intelektuálně-tvořivý prostor pro různě věkové kategorie bude k dispozici (starší děti si můžou vyzkoušet ledovcem projít na papíře).

Kdy: 29. září 2020

V kolik: 17 – 18:30

Kde: Jablůnka 86, 4UŠI, z. s., I. patro

Rodičovské setkávání se koná díky spolupráci s Univerzitou Palackého v Olomouci a projektu Inspirace v odlišnosti.