ABY ROZVOD TOLIK NEBOLEL

DĚTSKÝ PRŮVODCE SVĚTEM ROZVODU

Dětský průvodce světem rozvodu je kroužek pro skupinu dětí ve věku 6-12 let, které procházejí, nebo v minulosti prošly, zkušeností rozvodu či rozchodu rodičů.

Jeho cílem je pomoci dětem se v nové situaci zorientovat a lépe ji přijmout. Vychází z prověřeného programu dětský průvodce rozvodem, o němž si více můžete přečíst na www.detskypruvodcerozvodem.cz. Kroužek je smysluplným doplněním Cochemské praxe, se kterou se pravděpodobně setkáváte, nebo o ní slýcháváte.

Dětský průvodce světem rozvodu je otevřen dětem z blízkého i širokého okolí. Od března do června 2020 se bude jednou týdně konat pod vedením Ivety a Jakuba Olšákových. Děti se mohou těšit také na setkání s dramaterapeutem a tak kromě her, kreslení, malování a povídání si budou také hrát se situacemi, postavami, loutkami…

Kroužek začne ve čtvrtek 19. března a až do poloviny června se děti s lektory budou setkávat v herně Rodinného, komunitního a vzdělávacího centra Emcéčko ve Valašském Meziříčí vždy od 16 do 17:30 hodin.

S účastí v kroužku musí souhlasit oba rodiče a tak pokud máte o kroužek pro své dítě zájem, neváhejte a kontaktujte Ivetu Olšákovou, která je zároveň kontaktní osobou kroužku.

Chcete se dozvědět více? Zavolejte nám na tel. č. 704 154 577 nebo napište na pruvodce@4usi.cz.