naše služby

Nabízíme podporu jednotlivcům, párům, rodinám a skupinám v nalezení nové, zdravější rovnováhy. Zaměřujeme se na komunikaci a vztahové poradenství a vzdělávání v oblasti nenásilné komunikace a odolnosti. Doma jsme ve Valašském Meziříčí i  online prostoru, domluvíme se česky a anglicky.

Poradenství pro rodinu

Individuální, párové a rodinné poradenství, mediace

Někdy se lidé dostanou do bodu, kdy už použili všechno, co mohli, ale vytoužená změna není na dohled. V rámci poradenství a mediace nabízíme podporu těm, kteří chtějí zlepšit vztah k sobě a k druhým, chtějí tu být plněji, radostněji, volněji, chtějí být odolnější, komunikačně zručnější, zažívat více intimity i kuráže. Poradenství mediace jsou způsoby, jak využít prvek podpůrného týmu nebo mediátora, aby se věci pohnuly tím správným směrem.

Vzdělávání

Nenásilná komunikace, Emotion Aid*, osobní růst, zvládání konfliktů

Organizujeme a lektorujeme výcvik ve zvládání konfliktů podle nenásilné komunikace s prvky somatického prožívání MEDIACE PRO ŽIVOT, poskytujeme online empatický prostor, školíme v komunikaci a dalším oblastech spojenými se vztahy (včetně vztahu k sobě). 

Inspirace

Články, videa, rozhovory

Na našich stránkách najdete nejen autorské články, rozhovory a videa, ale také odkazy na další zdroje – organizace, mediátory, weby, knihy apod.