Termín: pondělí 14.12. 17-18:30

Fórem bude provázet: Iveta Olšáková a Karolina Pincosy

Na konec letošního setkávání rodičů se s vámi chceme zaměřit na to, jak se učit ze situací, které zažijeme a které nejsou právě příjemné. Provedeme vás nástrojem Virginie Satirové Kolo vlivů. Bude to zajímavý a praktický nástroj, který vám pomůže spojit se více se svými zdroji, o kterých možná ani nevíte. Tohle i oslavování pak můžete přinést domů a učit jej používat vaše děti. I ony pak budou silnější.

Online rodičovské fórum se bude konat přes google meet, což je veřejně dostupná služba. Abychom Vás mohli vidět a slyšet, ujistěte se, že Vám funguje kamera a mikrofon. Abyste ze setkání mohli mít co největší užitek, zkuste si najít místo, kde nebudete rušeni a zároveň budete mít dobré připojení.

Nakonec: pošlete nám svůj email na info@4usi.cz a my Vám pošleme přístup k setkání. Budeme tento akt považovat za závazné přihlášení. Tento email nebudeme bez Vašeho souhlasu používat k žádným dalším aktivitám. V případě pořádání dalších online setkání, budeme znovu žádat o emailovou adresu, abychom se tak vyhnuli náhodným hostům a taky Vás zkrátka neobtěžovali s akcemi, o které nemáte zájem.

V emailu, který od nás obdržíte, si jen kliknete na pozvánku a budete automaticky připojeni. Na začátku setkání se určitě domluvíme na pravidlech, vychytáme mouchy atd. Těšíme se na setkání!