Pomáháme lidem
zvládat konflikty
nenásilnou cestou

Jsme nezisková organizace. Pomáháme lidem projít náročným obdobím skrze sebenapojení, obnovení důvěry a komunikace.

Čemu se věnujeme

Individuální, párová a rodinná terapie online formou nebo ve Valašském Meziříčí a Vsetíně.

Mediace v osobních vztazích a konflikt koučink pro jednotlivce i páry. Skupinová mediace.

Vzděláváme v komunikaci a modelu růstu. Pracujeme s dětmi i dospělými.

Naše
hlavní
projekty
2023

Již popáté pořádáme velký výcvik v mediaci podle nenásilné komunikace Mediace pro život a díky finanční podpoře Ministerstva práce a sociálních věcí v programu Rodina realizujeme projekt Špunty ven!

Mediace pro život

Newsletter Nenásilné výzvy

Workshopy, lekce, zážitkové semináře

jak pracujeme

Našim klientům
pomáháme projít
náročným obdobím

Usilujeme o profesionálnost, odbornost, lidskost a flexibilitu. Chceme lidem i organizacím být prostředníky v rozvíjení zdravějších vztahů a výživnější komunikace. Naše odborné zázemí je v psychoterapeutickém přístupu Modelu růstu Virginie Satirové, mediaci podle nenásilné komunikace a somatickém prožívání. 

Naše hodnoty

sebeúcta a sebeurčení

Naším cílem je podporovat rozvoj vysoké sebeúcty klientů, vytváření pozitivního vztahu k sobě a laskavého, odpovědného zacházení se sebou i vztahy s druhými. Klienty podporujeme v jejich svobodné volbě, rozhodování a nalézání řešení zohledňující potřeby, přání, možnosti i limity.

napojení a vztah

V konfliktních situacích či párových terapiích podporujeme znovunapojení a obnovení vztahu mezi klienty. Podporujeme vyřešení nedokončených byznysů, které stojí v cestě oboustranně uspokojivému vztahu. 

odpovědnost a růst

Klienty vedeme k vědomým a odpovědným volbám. Rodiče podporujeme v převzetí odpovědnosti za naplňování potřeb dětí. Podporujeme klienty v jejich učení se novým věcem, tvořivosti a zdravé komunikaci.

Reference

Jak naši
práci vidí...

Novinky a pozvánky

Inspirace

Nenásilné výzvy

Nenásilné výzvy jsou kratší či delší články, rozhovory a cvičení, které mohou přinášet potřebnou inspiraci, informace, podněty pro osobní praxi. Posíláme jednou měsíčně. (Tento newsletter vzniká díky finanční podpoře MPSV v rámci programu Rodina.)

*Přihlášením k odběru souhlasíte se zasíláním nenásilných výzev, které pro vás můžeme připravovat díky finanční podpoře MPSV ČR.

Kontakt

Vydejte se s námi na dobrodružnou cestu k sobě a druhým

Pokud máte zájem o terapii, mediaci nebo vzdělávání, pošlete nám zprávu přímo z webových stránek, zavolejte nám nebo napište. Rádi s vámi probereme Vaše potřeby a dohodneme následnou spolupráci.