Vize na rok 2021

V minulém roce jsme si velmi užili rodičovská fóra. Za každé setkání jsme moc rádi! Získali jsme větší odvahu a jistotu pořádat setkání v online prostoru a jsme odhodláni v této formě pokračovat. 

S nadějí a pozitivní myslí letos zveme všechny k účasti ve výcviku Mediace pro život. Akce je naplánována na léto a kombinuje pobytovou a online výuku. Věříme, že všichni učení nenásilného řešení konfliktů chtiví budou mít šanci se s námi vzdělávat. 

Nakonec chceme podpořit všechny, aby nerezignovali na své vztahy a komunikaci. Mediace, terapie, koučink mohou být příležitostí pohnout se směrem k tomu, co potřebujete a po čem Vy a Vaše děti toužíte.

28. ledna 2021

Podpůrná skupina ONLINE

Tématem letošního prvního online setkání bude vytvoření si Menu pro naše SELF:-) Podkladem k tomu bude nástroja Mandala SELF Virginie Satirové. Kdo máte chuť si udělat menší plán na sebevýživu a podívat se na to, jak tento nástroj můžete používat ve své rodině, jste vítáni.

květen - září 2021

Mediace pro život

Mediace pro život je podle nás jedinečný výcvik v řešení konfliktů a nenásilné komunikaci s prvky Somatic expereience. Letos již potřetí, ale nově v krásné přírodě Valašska, malé skupině 14 lidí, s cateringem Okoštuj.com a mnohým dalším. Přidejte se!

25. února 2021

Podpůrná skupina ONLINE

Po zimě nejspíš bez sněhu, bez otevřených sjeudovek, bez plesů a bálů se budeme zabývat nenaplněnými očekáváními. Budeme se bavit o tom, jak toxický můžou mít nenaplněná očekávání dopad a co s nimi.

Pozvánky