Vize na rok 2021

V minulém roce jsme si velmi užili rodičovská fóra. Za každé setkání jsme moc rádi! Získali jsme větší odvahu a jistotu pořádat setkání v online prostoru a jsme odhodláni v této formě pokračovat. 

S nadějí a pozitivní myslí letos zveme všechny k účasti ve výcviku Mediace pro život. Akce je naplánována na léto a kombinuje pobytovou a online výuku. Věříme, že všichni učení nenásilného řešení konfliktů chtiví budou mít šanci se s námi vzdělávat. 

Nakonec chceme podpořit všechny, aby nerezignovali na své vztahy a komunikaci. Mediace, terapie, koučink mohou být příležitostí pohnout se směrem k tomu, co potřebujete a po čem Vy a Vaše děti toužíte.

září 2021 - leden 2022

MEDIACE PRO ŽIVOT - intenzivní kurz nenásilné komunikace v oblasti řešení konfliktů

Přihlašte se do výcviku Mediace pro život a získejte dovednosti, které vás vybaví do běžných i mimořádných situací. Naučíte se zacentrovat a napojit na vnitřní zdroje, využít sílu empatie a sebevyjádření pro konstruktivní zvládnutí konfliktu. Tentokrát bude prezenční forma výcviku kombinována s online formou, práce ve velké skupině obohacena o setkávání v dyádách a triádách. Více info ZDE.

Pozvánky